Slavíme 20 let od založení klubu!
AEROBIC
CHEEKY CHEERKY
TANEC
JÓGA
YouTube AC Hip Hop

Rok 2012

4. místo seniorky Cheeky Cheerky – tým Den a noc
5. místo kadetky Cheeky Cheerky – tým Santovi pomocníčci
9. místo juniorky Cheeky Cheerky – tým Alenka v říši divů

Anna a Eliška Voltrovy – Mistryně České republiky v kategorii DUO POM POM JUNIOR a postup na ME!!! + Cena vyhlašovatele za absolutní počet bodů v disciplíně

Další umístění dnešního finále MČR:
6. místo
Anna Voltrová (junior)
7. místo MINI (senior)
8. místo Veronika Dubnová (senior)
9. místo Kateřina Marvanová (senior)
10. místo Aneta Hidvéghy (kadet)

Blatná - 3. června

2.6. regionální kolo Miss aerobic tour  ČR   – Bystřice n. P.
Adélka Pacáková získala v kat. do 9 let první místo a postup do podzimního
celorepublikového finále v Praze

3.6. regionální kolo Miss aerobic tour ČR  2012 – Liberec
3. místo Márinka Podlucká
do podzimního finále postoupila v kategorii 7 – 9 let Johanka Kročilová a Andrea Podlucká v kat. dospělých

Miss Aerobic Tour 2012 (1)Miss Aerobic Tour 2012 (2)

1. místo jednotlivkyně sportovní aerobik Márinka Podlucká

Master class – kategorie 7 – 8 let
1. místo
– Anička Kudláčková
3. místo – Johanka Kročilová + 2. místo v konečném hodnocení Aerobic
maratonu (4 závody letošní sezóny)

Sólo – kategorie 8 – 10 let
3. místo – Anička Kudláčková
4. místo – Johanka Kročilová

Minitýmy – kategorie 8 – 10 let
2. místo –  tým Rocky

Kralupy - 2. června (1)Kralupy - 2. června (2)Kralupy - 2. června (3)

Soutěž Master class:
kategorie 8 – 9 let
– finále: Marcelka Najmanová, Johanka Kročilová, Anička Kudláčková
kategorie 10 – 11 let – 3. místo Márinka Podlucká

Sóla, Minitýmy:
sólo do 7 let

1. místo – Sára Myšková
sólo 8 – 10 let
3. místo – Anička Kudláčková
4. místo – Johanka Kročilová
minitýmy 8 – 10 let
1. místo – Rocky

Kutná Hora - 20. května

1. místo tým Nechte vlajky vlát
2. místo senior fitness tým
2. místo tým Chyť a pusť
2. místo Maska
3. místo Slavík
2. místo Zumba dream team
2. místo Na nože
2. místo Zumba tým instruktorek – Colours of Zumba
2. místo Mami tým – Zmatky ráje

Pardubice - 19. května (1)Pardubice - 19. května (2)

3. místo senior fitness tým
3. místo Zumba dream team
4. místo tým Chyť a pusť
4. místo tým Slavík
4. místo tým Maska
5. místo tým Nechte vlajky vlát
5. místo kadet fitness tým

1.místo Anna Voltrová -> postup na MČR
1.místo
Voltrovy -> postup na MČR
1.místo
MINI SEN -> postup na MČR
2.místo
Aneta Hidvéghy -> postup na MČR
3.místo
Veronika Dubnová -> postup na MČR
3.místo
MINI JUN
5.místo Barbora Vymetálková
6.místo Kateřina Bedlivá

Hronov - 6. května

Aktuality
ÚTERNÍ A ČTVRTEČNÍ
KURZY PRO ŽENY
JSOU JIŽ OBSAZENY
Festival sportu a náš klubový stánek

8. září od 10 hodin Jiráskovy sady
v 11 hodin a ve 13 hodin

ukázky cvičení pro děti
– přijďte si vyzkoušet naše cvičení

PLAKÁT

BROŽURA
Lekce cvičení pro ženy budou formou kurzů opět probíhat také od 2. září
Těšit se děti mohou na nová klubová trička :-)
DARUJTE CVIČEBNÍ LEKCI NEBO KURZ DLE VÝBĚRU a v hodnotě dle Vašeho přání

Poukaz
Naši partneři
Facebook