Slavíme 20 let od založení klubu!
AEROBIC
CHEEKY CHEERKY
TANEC
JÓGA
YouTube AC Hip Hop

Rok 2016

Naše aerobik závodnice vybojovaly v Pardubické aréně tyto úspěchy:
ZLATO juniorský fitness aerobik tým, aerobic team show tým Lego
STŘÍBRO Roines aerobic tým „Ženy zrají jako víno“
BRONZ kadet fitness aerobik týmZLATO aerobic team show tým Lego, kadet fitness aerobic team
4. místo Mravenečci aerobic tým
4. místo step fitness tým

GRATULUJEME !

Pardubice - 14. května (1)Pardubice - 14. května (2)

Kategorie pom pom
1. místo a dvojnásobnou Mistryní České republiky se stala Romana Ptáčková
1. místo minitým junior -> postup na MS
2. místo Z. Mlezivová, T. Fišerová, R. Langmajerová junior -> postup na MS
3. místo N. Králová a L. Holušková kadet -> postup na MS
3. místo K. Házová, K. Zhoufová -> postup na MS
3. místo minitým senior -> postup na MS
4. místo V. Justová, N. Chvojanová junior > postup na MS
6. místo minitým kadet -> postup ME
6. místo Klára Házová senior -> postup na MS
6. místo E. Voltrová, V .Dubnová -> postup na ME
7.  místo Aneta Hidvéghy junior -> postup na ME
8. místo Nicol Králová kadet -> postup na ME
10. místo Velký holky trio senior -> postup na ME
12. místo Lucie Petrláková kadet -> postup na ME
14. místo Karolína Seibertová junior -> postup na ME
14. místo Anna Trdlikátová senior >postup na ME
16. místo Rebeca Langmajerová junior -> postup na ME
18. místo Aneta Zbořilová kadet
18. místo Zuzana Mlezivová junior
20. místo Tereza Fišerová junior

Náchod - 14. května (1)Náchod - 14. května (2)

2. místo seniorky POM POM
3. místo juniorky minitým
4. místo juniorky POM POM
4. místo N. Chvojanová, V. Justová duo junior
4. místo Klára Házová solo senior
5. místo Aneta Hidvéghy junior
5. místo minitým senior
7. místo Velký holky trio senior
8. místo E. Voltrová, V. Dubnová duo senior

Cheeky Cheerky kadetky – 1. místo v kategorii cheer pom pom a postoupily  do televizního finále!

Praha - 7. května

1. místo Roines tým
1. místo Victorie Kudrnová sportovní aerobic sólo
2. místo Energy dance tým
3. místo Dorotka Vycpálková sportovní aerobic sólo
3. místo aerobic tým Lego
3. místo tým Mravenečci

Hradec Králové - 7. května (1)Hradec Králové - 7. května (2)Hradec Králové - 7. května (3)

Mažoretkový sport, výkonnostní třída B:
1. místo Nicol Králová kadet POM -> postup do třídy A
8. místo Aneta Zbořilová kadet POM -> postup do třídy A
11. místo Kristina Applová senior BAT
12. místo Lenka Vencovská senior BAT

Kladno - 1. května

Victorie Kudrnová 4. místo
Dorotka Vycpálková 5. místo

Chotěboř - 1. května

2.místo kadet fitness tým
2.místo junior step fitness tým
3.místo junior fitness tým

Kutná Hora - 24. dubna (1)Kutná Hora - 24. dubna (2)

Aktuality
7. ledna začínají kurzy pro maminky s dětmi,
každé pondělí v Gym4you.

9,15 – 10,00
děti 20 měsíců až 3 roky

10,15 – 11,00
děti 10 – 19 měsíců
INTENZIVNÍ HUBNOUCÍ KURZ
pro ženy od 15. ledna

5 lekcí každé úterý
17,30 – 18,30
v Gym4you

LETÁK
Již nyní je možné závazně rezervovat lekci v kurzech cvičení pro ženy, které začínají od 4. února
NOVÁ LEKCE od 4. února – JÓGA/PILATES s Lenkou, pondělky 19,05 – 20,05
v Gym4you
Těšit se děti mohou na nová klubová trička :-)
DARUJTE CVIČEBNÍ LEKCI NEBO KURZ DLE VÝBĚRU a v hodnotě dle Vašeho přání

Poukaz
Naši partneři
Facebook