Slavíme 20 let od založení klubu!
AEROBIC
CHEEKY CHEERKY
TANEC
JÓGA
YouTube AC Hip Hop

Úspěchy

Junior fitness aerobic tým
3. místo a celkové 3. místo v konečném pořadí tým

Jičín - 27. května (1)Jičín - 27. května (2)

Fitness kadet 2. místo
Step fitness tým 3. místo ze 14 týmů
Rio aerobic tým 4. místo
Dance tým 4. místo
Fitness senior 5. místo

Praha - 20. května (1)Praha - 20. května (2)

Špindlerův Mlýn - 19.-21. května (1)Špindlerův Mlýn - 19.-21. května (2)

Prezentace klubu a naše vystoupení kurzů aerobiku hrou a tance s třásničkami

Hradec Králové - 14. května (1)Hradec Králové - 14. května (2)Hradec Králové - 14. května (3)Hradec Králové - 14. května (4)

1. místo dance tým Dancing dolls
2. místo step fitness aerobic tým
3. místo aerobic tým Rio 8-10 let
3. místo fitness tým kadet Hippies
3. místo senior fitness tým Play !
5. místo fitness kadet Hey ína Seibertová junior

Náchod - 14. května (1)Náchod - 14. května (2)Náchod - 14. května (3)

Sólo senior, velké týmy Cheeky Cheerky
1. místo Romana Ptáčková -> postup na Mistrovství světa
1. místo Littlekadetky – Žabičky
2. místo Emma Králová littlekadet
3. místo juniorky – Člověče, nezlob se! -> MS
3. místo seniorky – Do posledního dechu -> MS
4. místo kadetky – Příšero, mne nedostaneš! -> MS
5. místo Klára Házová senior -> MS
7. místo Michaela Valášková littlekadet
7. místo Daniela Prokopová kadet -> ME
7. místo Aneta Hidvéghy senior -> ME
8. místo Johana Klubrtová littlekadet
9. místo Nicol Králová kadet -> ME
11. místo Lucinka Lánská kadet -> ME
11. místo Zuzana Mlezivová junior -> ME
16. místo Lucie Petrláková junior -> ME
24. místo Rebeca Langmajerová junior
27. místo Karolína Seibertová junior

Náchod - 14. května (IMA)

1. část sólo, mini týmy – postupová soutěž na MS 2017
1. místo Ptáčková, Michlová duo senior -> postup na MS
3. místo Králová, Holušková duo kadet -> postup na MS
3. místo Černá, Seibertová duo junior -> postup na MS
3. místo minitým kadet ->postup na MS
3. místo minitým junior -> postup na MS
3. místo minitým senior -> postup na MS
5. místo MIX mini senior -> postup na MS
6. místo Prokopová, Zbořilová duo kadet -> postup na ME
6. místo minitým junior-> postup na ME
7. místo Mlezivová, Fišerová, Langmajerová -> postup na ME
10. místo Tužilová, Chrobáková, Špliňová

Náchod - 13. května (IMA)

Dance tým zlato
Fitness tým junior stříbro
Fitness tým kadet bronz
Rio aerobic tým bronz
Roines aerobic tým Zorro bronz
Step fitness tým 4.místo

Hradec Králové - 8. května (1)Hradec Králové - 8. května (2)Hradec Králové - 8. května (3)

Aktuality
Kurzy pro maminky s dětmi končí 17. června.
Tréninky dětí končí
21. června.
Školní rok zakončíme klubovou show ve sportovní hale v Třebši
23. června od 17,30 hodin

K vidění budou kurzy cvičení a tance pro radost, závodní týmy Cheeky Cheerky tanec s třásněmi, fitness aerobic
a dance týmy.
Kurzy cvičení pro ženy končí 27. června.
Prázdninové cvičení pro ženy od 8. července
do 30. srpna.
Od 2. září budeme zahajovat nové kurzy cvičení pro
děti i pro ženy.

Nový rozvrh naleznete na webu k 27. 8.
LETNÍ SPORTOVNÍ CAMP pro dívky 6 – 14 let

26. - 30. srpna 2019

Přihlášky a více informací ZDE
Těšit se děti mohou na nová klubová trička :-)
DARUJTE CVIČEBNÍ LEKCI NEBO KURZ DLE VÝBĚRU a v hodnotě dle Vašeho přání

Poukaz
Naši partneři
Facebook