Slavíme 20 let od založení klubu!
AEROBIC
CHEEKY CHEERKY
TANEC
JÓGA
YouTube AC Hip Hop

Úspěchy

2. místo step fitness tým,
2. místo kadet fitness tým,
3. místo junior fitness tým

Jičín - 15. dubna (1)Jičín - 15. dubna (2)Jičín - 15. dubna (3)

4. místo step fitness tým,
2. místo aerobic tým Minnie,
2. místo kadet fitness tým,
3. místo junior fitness tým

Praha - 14. dubna

1. místo Emma Králová
1. místo Lucie Hátlová
1. místo Nicol Králová
1. místo Romana Ptáčková
1. místo Elena Endrychová a Beata Beranová
1. místo minitým junior
2. místo Daniela Prokopová
2. místo Karolína Seibertová a Julie Černá
2. místo Elena Endrychová
3. místo Zuzana Mlezivová
3. místo Aneta Zbořilová a Daniela Prokopová

Olšany - 14. dubna

2. místo v kategorii kadet Kamila Halberštátová
2. místo v kategorii junior Adéla Pacáková
Obě dívky zároveň postoupily na semifinále Miss aerobic 2018

Železný Brod - 13. dubna

Mažoretkový sport, asociace IMA, kategorie sólo, mini týmy

1. místo tým senior POM POM
1. místo minitým senior
1. místo solo kadet Natálie Chrobáková
1. místo duo kadet N. Králová a L. Holušková
1. místo solo senior R. Ptáčková
2. místo duo junior A. Zbořilová a D. Prokopová
3. místo solo junior N. Dostálová
3. místo solo senior Z. Mlezivová
3. místo duo junior L. Lánská a L. Petrláková

1. místo duo littlekadet B E. Endrychová a B. Beranová
1. místo solo junior B Daniela Prokopová
2. místo solo littlekadet B Elena Endrychová
2. místo solo junior B Aneta Zbořilová

Chotěboř - 8. dubna

1.místo junior fitness aerobic tým
1.místo step fitness aerobic tým
2.místo kadet fitness aerobic tým

Nymburk - 25. března (1)Nymburk - 25. března (2)Nymburk - 25. března (3)

1. místo aerobic tým Minnie 8 – 10 let
1. místo dance tým NYC 14 – 16 let
3. místo dance tým Smile 8 – 10 let

Třebechovice - 24. března (1)Třebechovice - 24. března (2)Třebechovice - 24. března (3)Třebechovice - 24. března (4)

1. místo tým littlekadet
1. místo tým kadet POM POM
1. místo minitým kadet
1. místo duo kadet M. Branse a T. Poláková
1. místo duo junior K. Seibertová a J. Černá
1. místo solo kadet Nicol Králová
2. místo tým junior POM POM
2. místo minitým junior
2. místo duo senior R. Langmajerová a T. Fišerová
1. místo solo littlekadet B Emma Králová
1. místo solo kadet B Aneta Tužilová
1. místo minitým littlekadet B
3. místo solo littlekadet B Lucie Hátlová
4. místo solo junior B Lucie Lánská

Cenu VIP poroty získal tým kadetek a minitým littlekadet

Hořice - 24. března (1)Hořice - 24. března (2)Hořice - 24. března (3)Hořice - 24. března (4)Hořice - 24. března (5)Hořice - 24. března (6)Hořice - 24. března (7)Hořice - 24. března (8)Hořice - 24. března (9)

Aktuality
Víkendové wellness pobyty s jógou s Gabrielou Baškovou najdete na webu CK Capro Praha, termíny pro rok 2022.

https://www.capro.cz/capro-tym/baskova.html
30. září 2021 ukončujeme provoz v nájemních prostorách
(studio Gym4you, Hradecká 1151/9, HK).

Nové kurzy jógy a pilates pro ženy od 4. října 2021.
Naši partneři
Facebook