Slavíme 20 let od založení klubu!
AEROBIC
CHEEKY CHEERKY
TANEC
JÓGA
YouTube AC Hip Hop

Rok 2011

Kategorie 7 – 8 let
2. místo
– Johanka Kročilová

Kralupy - 17. prosince

Sára Myšková v kat. 6-7 let získala 4. místo

Sóla + mini týmy  
kat. do 7 let komerční aerobik

Sára Myšková 2. místo

kat. 8-10 let komerční aerobik
Johanka Kročilová 4. místo
Anička Kudláčková 5.místo

kat. 8-10 let komerční aerobik mini tým
Rocky 4.místo

kat. 8-10 let komerční aerobik duo
Charleston 1.místo

kat. 11-13 let komerční aerobik mini týmy
Italiano 1.místo

kat. 8-10 let sportovní aerobik
Márinka Podlucká 3.místo

kat. 8-10 let sportovní aerobik mini týmy
Deniska Machovcová, Andrejka Bartáková 3.místo

Poděbrady - 11. prosince (1)Poděbrady - 11. prosince (2)

Kat 8-10 let kat s náčiním  1. místo tým Nechte vlajky vlát

Kat. senior sport týmy 1. místo  senior fitness tým

Kat. 11 – 14  let s náčiním 2. místo tým Maska

Kat. Zumba týmy 2. místo Zumba dream team

Kat 11 – 14 let bez náčiní  5. místo tým Slavík

Žij Pohybem Individuals
Sára Myšková – v kateg. 5-7 let ve sk. B  1.místo + 1. místo ve Finále MISS  a celkově v ligovém hodnocení 3 soutěží aerobiku se dostala do TOP 10 a skončila na 7.místě.
2. místo  ve sk. B obsadila Kristýnka Kratěnová

Děti fitness
Marcelka Najmanová získala v  kat. 8 let a více cvičení podle lektora  2. místo a v kategorii talent (zumba + improvizace) získala 1. místo

Praha - 4. prosince (1)Praha - 4. prosince (2)Praha - 4. prosince (3)Praha - 4. prosince (4)

MČR pod Českým svazem aerobiku, fitness a tance v kategorii aerobic team show
2. místo
tým 8 – 10 let  s názvem Nechte vlajky vlát
3. místo v kat. 11 – 13 let  tým s názvem Slavík
5. místo v kat. 14 – 16 let tým s názvem Maska

Soutěž kategorie B – sportovní aerobik
Jednotlivkyně Marika Podlucká získala 2. místo v silné konkurenci kat. 8 – 10 let
Senior fitness tým (nad 17 let)  vybojoval  také 2. místo

Havířov - 3. prosince (1)Havířov - 3. prosince (2)Havířov - 3. prosince (3)Havířov - 3. prosince (4)Havířov - 3. prosince (5)Havířov - 3. prosince (6)

Kategorie Zumba do 10 let
2. místo
– Johanka Kročilová

Náchod - 27. listopadu

Kat. Hvězdičky 6 – 7 let
5. místo
– Sárinka Myšková

Kat. Hvězdičky 7 – 8 let
6. místo
– Natálka Krieschová

Kat. Hvězdy 7 – 8 let 
2. místo – Marcelka Najmanová

Kutná Hora - 26. listopaduKutná Hora - 26. listopadu (2)

Kategorie 6 – 8 let:
2. místo
– Johanka Kročilová
3. místo – Marcelka Najmanová
4. místo – Eliška Zástavová

Praha - 19. listopadu (1)Praha - 19. listopadu (2)Praha - 19. listopadu (3)

Aktuality
Děti trénují do 20. prosince,
poté až od 3. ledna
Kurzy maminek s dětmi
do 17. prosince,
nové kurzy od 7. ledna
Cvičení žen do 20. prosince + cvičíme i 27. prosince (čtvrtek) a v novém roce
od 2. ledna
VÁNOČNÍ KLUBOVÁ PŘEHLÍDKA

2. PROSINCE
neděle 17 – 18,00 hodin

Vánoční vystoupení všech našich kurzů a týmů

Srdečně zveme všechny rodinné příslušníky
Těšit se děti mohou na nová klubová trička :-)
DARUJTE CVIČEBNÍ LEKCI NEBO KURZ DLE VÝBĚRU a v hodnotě dle Vašeho přání

Poukaz
Naši partneři
Facebook