Slavíme 20 let od založení klubu!
AEROBIC
CHEEKY CHEERKY
TANEC
JÓGA
YouTube AC Hip Hop

Úspěchy

2. místo v kategorii kadet trio sportovní aerobik
Victorie, Adéla a Dominika

Praha - 24. listopadu

Pochvala pro naše závodnice, které krásně reprezentovaly klub a gratulace za bronzovou medaili Kaměe Halberštátové.

Hradec Králové - 4. listopadu (1)Hradec Králové - 4. listopadu (2)Hradec Králové - 4. listopadu (3)

Sportovní akce s velkou účastí osobností aerobiku a tance.
Prezentace dance týmu, sportovního aerobiku a fitness týmu.
Dívky se předvedly jako modelky značky Litex.

Litomyšl - 3. listopadu (1)Litomyšl - 3. listopadu (2)Litomyšl - 3. listopadu (3)Litomyšl - 3. listopadu (4)

1. místo a titul mitryně světa Romana Ptáčková solo seni…or
2. místo a I. vicemistryně světa – minitým junior /R. Ptáčková/
3. místo a II. vicemistryně světa – N. Králová a L. Holušková duo kadet
3. místo a II. vicemistryně světa minitým kadet /E. Voltrová/
4. místo junior tým „Ying yan“
4. místo senior tým „Will you marry me?“
4. místo J. Černá, K. Seibertová duo junior /R. Ptáčková/
5. místo D. Prokopová, A. Zbořilová duo junior /Z. Špačková/
7. místo kadet tým „Pizza time!“ /Z. Špačková, A. Brindová/
8. místo Natálie Chrobáková solo kadet /Z. Špačková/
8. místo M. Branse a T. Poláková duo kadet /K. Boguschová, Z. Špačková/
8. místo L. Lánská, L. Petrláková duo junior /V. Dubnová/
8. místo minitým senior
15. místo Lucie Lánská solo junior /V. Dubnová

Praha - 23./24. srpna

V Chorvatské Crikvenici naše úspěchy týmů Cheeky Cheerky :
2. místo Romana Ptáčková senior
2. místo duo Prokopová, Zbořilová junior
3. místo junior tým (v seniorské kategorii) „Jing jan“
3. místo duo Seibertová, Černá junior…
3. místo Lucie Lánská junior
3. místo minitým junior „Michael Jackson“
4. místo senior tým „Will you marry me?“
4. místo duo Lánská, Petrláková junior
5. místo Nicol Králová kadet
6. místo minitým senior „Roots“
9. místo Daniela Prokopová junior
10. místo Zuzana Mlezivová senior
10. místo duo Fišerová, Langmajerová senior

Chorvatsko (1)Chorvatsko (2)

1. místo kadet fitness aerobic tým
4. místo Step fitness aerobic tým
3. místo Aerobic tým Minnie

Praha - 10. června (1)Praha - 10. června (2)

6.6. Atletické hry mládeže – TJ Sokol Eliščino nábřeží
14.6. akce Kolo-běh proti drogám – Ulrichovo náměstí
15.6. akce Peace run – Mírový běh – Šimkovy sady

Akce v Hradci Králové (1)Akce v Hradci Králové (2)Akce v Hradci Králové (3)Akce v Hradci Králové (4)Akce v Hradci Králové (5)Akce v Hradci Králové (6)Akce v Hradci Králové (7)Akce v Hradci Králové (8)

II. výkonnostní třída – juniorky 5. místo
III. výkonnostní třída – kadetky 8. místo

Mladá Boleslav - 2. - 3. června

Aktuality
Děti trénují do 20. prosince,
poté až od 3. ledna
Kurzy maminek s dětmi
do 17. prosince,
nové kurzy od 7. ledna
Cvičení žen do 20. prosince + cvičíme i 27. prosince (čtvrtek) a v novém roce
od 2. ledna
VÁNOČNÍ KLUBOVÁ PŘEHLÍDKA

2. PROSINCE
neděle 17 – 18,00 hodin

Vánoční vystoupení všech našich kurzů a týmů

Srdečně zveme všechny rodinné příslušníky
Těšit se děti mohou na nová klubová trička :-)
DARUJTE CVIČEBNÍ LEKCI NEBO KURZ DLE VÝBĚRU a v hodnotě dle Vašeho přání

Poukaz
Naši partneři
Facebook