Slavíme 20 let od založení klubu!
AEROBIC
CHEEKY CHEERKY
TANEC
JÓGA
YouTube AC Hip Hop

Rok 2014

Aerobik hrou 3 – 5 let: 1. místo Jůlinka Rejzková, 2. místo Sárinka Kastnerová, 3. místo Adrianka Pecháčková
Aerobik 6 – 9 let: 1. místo Kamila Halberštátová, 2.místo Bára Chaloupková, 3. místo Adéla Kudláčková
Aerobik 10 +: 1. místo Adéla Pacáková, 2.místo Katka Petrová, 3. místo Viktorka Petrová
Dance 6- 9 let: 1. místo Adéla Hrabalová, 2.místo Anička Hrabalová, 3. místo Nikolka Králová
Dance 10+: 1. místo Adéla Pacáková, 2. místo Katka Petrová, 3. místo Zuzka Mlezivová

Gym4you - 15. listopadu (1)Gym4you - 15. listopadu (2)Gym4you - 15. listopadu (3)Gym4you - 15. listopadu (4)Gym4you - 15. listopadu (5)Gym4you - 15. listopadu (6)Gym4you - 15. listopadu (7)

Kategorii kadete vyhrála Adélka Pacáková
Klub dále reprezentovaly: Katka Koišová, Kristýnka Kratěnová a Deniska Smutná
Pardubice - 11. listopadu (1)Pardubice - 11. listopadu (2)Pardubice - 11. listopadu (3)Pardubice - 11. listopadu (4)

1. místo Mistři světa minitým kadet
1. místo Mistr světa Klára Házová junior
1. místo Mitři světa Házová, Zhoufová (duo junior)
1. místo Mistr světa Romana Ptáčková (senior)
2. místo Vicemistři světa juniorky „Zorro“
2. místo Vicemistři světa seniorky „Válka a mír“
2. místo Vicemistři světa Fišerová, Mlezivová (kadet)
4. místo kadetky „Retro disco“
4. místo Minitým senior
5. místo minitým junior
6. místo SHOW tým (senior)
8. místo Veronika Dubnová (senior)
9. místo Karolína Zhoufová (junior)
9. místo Anna Voltrová (senior)
10. místo Zuzana Mlezivová (kadet)
10. místo Bedlivá, Špačková (senior)
14. místo Aneta Hidvéghy (junior)

Cheerky mistryněmy světa!

kategorie Profi 10 -12 let – 1. místo Johanka Kročilová

Boskovice - 21. června (1)Boskovice - 21. června (2)

2. místo SHOW tým (senior) -> postup
2. místo kadetky „Retro disco“-> postup
3. místo juniorky „Zorro“-> postup
3. místo seniorky „Válka a mír“-> postup
1. místo Klára Házová junior -> postup
1. místo Házová, Zhoufová (duo junior) -> postup
1. místo Romana Ptáčková (senior) -> postup
2. místo Minitým senior -> postup
4. místo Karolína Zhoufová (junior) -> postup
4. místo Fišerová, Mlezivová (kadet) -> postup
4. místo minitým kadet -> postup
4. místo minitým junior -> postup
5. místo Zuzana Mlezivová (kadet) -> postup
6. místo Bedlivá, Špačková (senior) -> postup
7. místo Anna Voltrová (senior) -> postup
8. místo Aneta Hidvéghy (junior) -> možný na postup
10. místo Veronika Dubnová -> postup
17. místo Tereza Blažková (kadet)
18. místo Anna Blažková (kadet)
24. místo Pavlína Kryslová (kadet)

MČR - 7.+8. června (1)MČR - 7.+8. června (2)

Sólo komerční aerobik 11 – 13 let – 2. místo Johanka

Master class, kategorie Hvězdy 11 – 13 let – Johanka finále + miss sympatie

Kralupy n/Vlt. - 7. června

2.místo oba zumba týmy
2.místo tým Šeherezády
2.místo fitness kadet LOVE
3.místo junior fitness tým
3.místo ATS tým Colours of life
3.místo tým Helloween
4.místo ATS tým Vesmírné pilotky

Kutná Hora - 31. května (1)Kutná Hora - 31. května (2)Kutná Hora - 31. května (3)Kutná Hora - 31. května (4)

1. místo sólo Johanka Kročilová Black cat
1. místo Andrea Bartáková sólo sportovní aerobik kadet
2. místo Veronika Šrámková sólo sportovní aerobik nad 17 let
1. místo fitness tým Love kadet
2.místo tým aerobiku Colors of life
2.místo mini zumba tým
2.místo mini tým Spice girls

Praha - 24. května (1)Praha - 24. května (2)

Aktuality
Kurzy pro maminky s dětmi končí 25. června, nové kurzy opět od 9. září
Jóga pro ženy – poslední lekce 28. června (čtvrtek)
Od 9. července do 31. srpna bude platit nový prázdninový rozvrh jógy pro ženy!
NOVÉ KURZY AEROBIKU, TANCE A TANCE S TŘÁSNĚMI PRO HOLČIČKY OD 3 LET budou probíhat od 4. září v Gym4you včetně ukázkových lekcí na vyzkoušení
ZÁPISY DO ZÁVODNÍCH TÝMŮ CHEEKY CHEERKY (tanec s třásněmi) proběhnou v týdnu od
10. září
Podrobné informace najdete na našem webu poslední týden v srpnu :-)
DARUJTE CVIČEBNÍ LEKCI NEBO KURZ DLE VÝBĚRU a v hodnotě dle Vašeho přání

Poukaz
Naši partneři
Facebook