Slavíme 20 let od založení klubu!
AEROBIC
CHEEKY CHEERKY
TANEC
JÓGA
YouTube AC Hip Hop

Rok 2013

Johanka Kročilová obsadila 1. místo v kategorii jednotlivkyň komerční aerobik sólo 8-10 let

aerobic master class, kategorie 10 – 12 let: finále – Johanka Kročilová, Adélka Pacáková, Anička Kudláčková

Praha - 30. listopadu (1)Praha - 30. listopadu (2)

Kategorie 8 -10 let

3. místo – Johanka Kročilová
finále – Adélka Pacáková

Bystřice nad Pernštejnem - 23. listopadu

Kat. 10 – 12 let (95 dívek) TOP finále

4. místo – Johanka Kročilová,
účast v top finále Adélka Pacáková

REKRE finále

2. místo – Kačka Koišová

Český Brod - 16. listopadu

9 – 10 let – Hvězdy

3. místo – Johanka Kročilová

Kralupy nad Vltavou - 9. listopadu

4. místo v kat. 8-10 let Johanka Kročilová

Čáslav - 2. listopadu (1)Čáslav - 2. listopadu (2)

Finalistka Adélka Pacáková – vybojovala krásné 4. místo

Gym4you - 20. října (7)Gym4you - 20. října (8)Gym4you - 20. října (9)Gym4you - 20. října (10)Gym4you - 20. října (11)Gym4you - 20. října (12)Gym4you - 20. října (13)Gym4you - 20. října (14)Gym4you - 20. října (15)Gym4you - 20. října (16)Gym4you - 20. října (17)Gym4you - 20. října (18)Gym4you - 20. října (19)

Aerobik začátečníci 4-5 let

(1. místo Bára Chaloupková, 2. Nela Vaňátkové, 3. Jůlie Rejzková,4.Sára Kastnerová, 5. Natali Hamralová, 6. Eliška Pochobradská)

Aerobik začátečníci 6-9 let

(1. místo Karolínka Chmelíčková, 2. Anička Krásová, 3. Adélka Hošková, 4. Ema Škrhová, 5. Anička Marie Pešková, 6. Katka Synková)

Aerobik závodní 7 – 9 let

(1. místo Kristýna Kratěnová, 2. Erika Potůčková, 3. Victorie Kudrnová, 4. Kamila Halberštátová, 5. Anna Ryndová, 6. Tereza Semelková)

Aerobik závodní 10 a více let

(1. místo Johanka Kročilová, 2. Adéla Pacáková, 3. Viktorie Petrová, 4. Katka Koišová, 5 .Anna Marie Kudláčková, 6. Eliška Zástavová)

Tanec, zumba 6 – 8 let

(1. místo Anna Blažková, 2. Sára Konečná, 3. Kamila Halberštátová, 4. Erika Potůčková, 5. Valerie Votrubová, 6. Klára Pachovská)

Tanec, zumba 9 a více let

(1. místo Johanka Kročilová, 2. Zuzka Mlezivová, 3. Natálka Kalousková, 4. Nikola Chvojanová, 5. Adéla Pacáková, 6. Mracela Najmanová)

Gym4you - 20. října (1)Gym4you - 20. října (2)Gym4you - 20. října (3)Gym4you - 20. října (4)Gym4you - 20. října (5)Gym4you - 20. října (6)

Kategorie 9 -10 let, Hvězdy
5. místo – Johanka Kročilová
finále: Kačka Koišová, Anička Kudláčková

Kategorie 9 -10 let, Hvězdičky
2. místo – Denisa Smutná

Aktuality
Od 9. července do 29. srpna probíhá cvičení pro ženy (jóga, pilates a pilates s rollery) dle prázdninového rozpisu

LETÁK ZDE
Kurzy pro děti budeme zahajovat opět od září, od 3. září budou probíhat v našem studiu Gym4you ukázkové lekce spojené se zápisem a ukázky vystoupení našich soutěžních choreografií
8. září se budeme prezentovat ve stánku na akci „Festival sportu“ v Jiráskových sadech, kde budeme mít i ukázkové cvičení pro příchozí děti,
10 – 16 hodin
Kompletní rozpis všech našich nových kurzů naleznete na našem webu
2. září
Lekce cvičení pro ženy budou formou kurzů opět probíhat také od 2. září
Těšit se děti mohou na nová klubová trička :-)
DARUJTE CVIČEBNÍ LEKCI NEBO KURZ DLE VÝBĚRU a v hodnotě dle Vašeho přání

Poukaz
Naši partneři
Facebook