Slavíme 20 let od založení klubu!
AEROBIC
CHEEKY CHEERKY
TANEC
JÓGA
YouTube AC Hip Hop

Rok 2013

Johanka Kročilová obsadila 1. místo v kategorii jednotlivkyň komerční aerobik sólo 8-10 let

aerobic master class, kategorie 10 – 12 let: finále – Johanka Kročilová, Adélka Pacáková, Anička Kudláčková

Praha - 30. listopadu (1)Praha - 30. listopadu (2)

Kategorie 8 -10 let

3. místo – Johanka Kročilová
finále – Adélka Pacáková

Bystřice nad Pernštejnem - 23. listopadu

Kat. 10 – 12 let (95 dívek) TOP finále

4. místo – Johanka Kročilová,
účast v top finále Adélka Pacáková

REKRE finále

2. místo – Kačka Koišová

Český Brod - 16. listopadu

9 – 10 let – Hvězdy

3. místo – Johanka Kročilová

Kralupy nad Vltavou - 9. listopadu

4. místo v kat. 8-10 let Johanka Kročilová

Čáslav - 2. listopadu (1)Čáslav - 2. listopadu (2)

Finalistka Adélka Pacáková – vybojovala krásné 4. místo

Gym4you - 20. října (7)Gym4you - 20. října (8)Gym4you - 20. října (9)Gym4you - 20. října (10)Gym4you - 20. října (11)Gym4you - 20. října (12)Gym4you - 20. října (13)Gym4you - 20. října (14)Gym4you - 20. října (15)Gym4you - 20. října (16)Gym4you - 20. října (17)Gym4you - 20. října (18)Gym4you - 20. října (19)

Aerobik začátečníci 4-5 let

(1. místo Bára Chaloupková, 2. Nela Vaňátkové, 3. Jůlie Rejzková,4.Sára Kastnerová, 5. Natali Hamralová, 6. Eliška Pochobradská)

Aerobik začátečníci 6-9 let

(1. místo Karolínka Chmelíčková, 2. Anička Krásová, 3. Adélka Hošková, 4. Ema Škrhová, 5. Anička Marie Pešková, 6. Katka Synková)

Aerobik závodní 7 – 9 let

(1. místo Kristýna Kratěnová, 2. Erika Potůčková, 3. Victorie Kudrnová, 4. Kamila Halberštátová, 5. Anna Ryndová, 6. Tereza Semelková)

Aerobik závodní 10 a více let

(1. místo Johanka Kročilová, 2. Adéla Pacáková, 3. Viktorie Petrová, 4. Katka Koišová, 5 .Anna Marie Kudláčková, 6. Eliška Zástavová)

Tanec, zumba 6 – 8 let

(1. místo Anna Blažková, 2. Sára Konečná, 3. Kamila Halberštátová, 4. Erika Potůčková, 5. Valerie Votrubová, 6. Klára Pachovská)

Tanec, zumba 9 a více let

(1. místo Johanka Kročilová, 2. Zuzka Mlezivová, 3. Natálka Kalousková, 4. Nikola Chvojanová, 5. Adéla Pacáková, 6. Mracela Najmanová)

Gym4you - 20. října (1)Gym4you - 20. října (2)Gym4you - 20. října (3)Gym4you - 20. října (4)Gym4you - 20. října (5)Gym4you - 20. října (6)

Kategorie 9 -10 let, Hvězdy
5. místo – Johanka Kročilová
finále: Kačka Koišová, Anička Kudláčková

Kategorie 9 -10 let, Hvězdičky
2. místo – Denisa Smutná

Aktuality
Kurzy pro maminky s dětmi končí 17. června.
Tréninky dětí končí
21. června.
Školní rok zakončíme klubovou show ve sportovní hale v Třebši
23. června od 17,30 hodin

K vidění budou kurzy cvičení a tance pro radost, závodní týmy Cheeky Cheerky tanec s třásněmi, fitness aerobic
a dance týmy.
Kurzy cvičení pro ženy končí 27. června.
Prázdninové cvičení pro ženy od 8. července
do 30. srpna.
Od 2. září budeme zahajovat nové kurzy cvičení pro
děti i pro ženy.

Nový rozvrh naleznete na webu k 27. 8.
LETNÍ SPORTOVNÍ CAMP pro dívky 6 – 14 let

26. - 30. srpna 2019

Přihlášky a více informací ZDE
Těšit se děti mohou na nová klubová trička :-)
DARUJTE CVIČEBNÍ LEKCI NEBO KURZ DLE VÝBĚRU a v hodnotě dle Vašeho přání

Poukaz
Naši partneři
Facebook