Slavíme 20 let od založení klubu!
AEROBIC
CHEEKY CHEERKY
TANEC
JÓGA
YouTube AC Hip Hop

Rok 2018

Víkend 21. – 22. dubna opět v plném soutěžním nasazení 🙂

Praha soutěž fisaf fitness aerobic týmů III. VT, stříbrná medaile pro kadet fitness aerobic týmsoutěž Taneční skupina roku mistrovství Čech – kategorie cheerleaders a stříbro pro kadetky

22.duben Hradec Králové soutěž Mia dance festival semifinále, 1. místo mami tým Roines, 2.místo dance tým NYC, 3.místo aerobic tým Minnie, 3.místo dance tým Smile

Praha fisaf fitness aerobic týmy II. VT 6.místo pro junior fitness tým a soutěž Taneční skupina roku – mistrovství Čech a medaile pro junior i senior tým v kategorii cheerleaders

Praha - 21.-22. dubna (1)Praha - 21.-22. dubna (2)Praha - 21.-22. dubna (3)Praha - 21.-22. dubna (4)Praha - 21.-22. dubna (5)Praha - 21.-22. dubna (6)

2. místo step fitness tým,
2. místo kadet fitness tým,
3. místo junior fitness tým

Jičín - 15. dubna (1)Jičín - 15. dubna (2)Jičín - 15. dubna (3)

4. místo step fitness tým,
2. místo aerobic tým Minnie,
2. místo kadet fitness tým,
3. místo junior fitness tým

Praha - 14. dubna

1. místo Emma Králová
1. místo Lucie Hátlová
1. místo Nicol Králová
1. místo Romana Ptáčková
1. místo Elena Endrychová a Beata Beranová
1. místo minitým junior
2. místo Daniela Prokopová
2. místo Karolína Seibertová a Julie Černá
2. místo Elena Endrychová
3. místo Zuzana Mlezivová
3. místo Aneta Zbořilová a Daniela Prokopová

Olšany - 14. dubna

2. místo v kategorii kadet Kamila Halberštátová
2. místo v kategorii junior Adéla Pacáková
Obě dívky zároveň postoupily na semifinále Miss aerobic 2018

Železný Brod - 13. dubna

Mažoretkový sport, asociace IMA, kategorie sólo, mini týmy

1. místo tým senior POM POM
1. místo minitým senior
1. místo solo kadet Natálie Chrobáková
1. místo duo kadet N. Králová a L. Holušková
1. místo solo senior R. Ptáčková
2. místo duo junior A. Zbořilová a D. Prokopová
3. místo solo junior N. Dostálová
3. místo solo senior Z. Mlezivová
3. místo duo junior L. Lánská a L. Petrláková

1. místo duo littlekadet B E. Endrychová a B. Beranová
1. místo solo junior B Daniela Prokopová
2. místo solo littlekadet B Elena Endrychová
2. místo solo junior B Aneta Zbořilová

Chotěboř - 8. dubna

1.místo junior fitness aerobic tým
1.místo step fitness aerobic tým
2.místo kadet fitness aerobic tým

Nymburk - 25. března (1)Nymburk - 25. března (2)Nymburk - 25. března (3)

1. místo aerobic tým Minnie 8 – 10 let
1. místo dance tým NYC 14 – 16 let
3. místo dance tým Smile 8 – 10 let

Třebechovice - 24. března (1)Třebechovice - 24. března (2)Třebechovice - 24. března (3)Třebechovice - 24. března (4)

Aktuality
Od 9. července do 29. srpna probíhá cvičení pro ženy (jóga, pilates a pilates s rollery) dle prázdninového rozpisu

LETÁK ZDE
Kurzy pro děti budeme zahajovat opět od září, od 3. září budou probíhat v našem studiu Gym4you ukázkové lekce spojené se zápisem a ukázky vystoupení našich soutěžních choreografií
8. září se budeme prezentovat ve stánku na akci „Festival sportu“ v Jiráskových sadech, kde budeme mít i ukázkové cvičení pro příchozí děti,
10 – 16 hodin
Kompletní rozpis všech našich nových kurzů naleznete na našem webu
2. září
Lekce cvičení pro ženy budou formou kurzů opět probíhat také od 2. září
Těšit se děti mohou na nová klubová trička :-)
DARUJTE CVIČEBNÍ LEKCI NEBO KURZ DLE VÝBĚRU a v hodnotě dle Vašeho přání

Poukaz
Naši partneři
Facebook