Slavíme 20 let od založení klubu!
AEROBIC
CHEEKY CHEERKY
TANEC
JÓGA
YouTube AC Hip Hop

Úspěchy

Junior fitness aerobic tým
3. místo a celkové 3. místo v konečném pořadí tým

Jičín - 27. května (1)Jičín - 27. května (2)

Fitness kadet 2. místo
Step fitness tým 3. místo ze 14 týmů
Rio aerobic tým 4. místo
Dance tým 4. místo
Fitness senior 5. místo

Praha - 20. května (1)Praha - 20. května (2)

Špindlerův Mlýn - 19.-21. května (1)Špindlerův Mlýn - 19.-21. května (2)

Prezentace klubu a naše vystoupení kurzů aerobiku hrou a tance s třásničkami

Hradec Králové - 14. května (1)Hradec Králové - 14. května (2)Hradec Králové - 14. května (3)Hradec Králové - 14. května (4)

1. místo dance tým Dancing dolls
2. místo step fitness aerobic tým
3. místo aerobic tým Rio 8-10 let
3. místo fitness tým kadet Hippies
3. místo senior fitness tým Play !
5. místo fitness kadet Hey ína Seibertová junior

Náchod - 14. května (1)Náchod - 14. května (2)Náchod - 14. května (3)

Sólo senior, velké týmy Cheeky Cheerky
1. místo Romana Ptáčková -> postup na Mistrovství světa
1. místo Littlekadetky – Žabičky
2. místo Emma Králová littlekadet
3. místo juniorky – Člověče, nezlob se! -> MS
3. místo seniorky – Do posledního dechu -> MS
4. místo kadetky – Příšero, mne nedostaneš! -> MS
5. místo Klára Házová senior -> MS
7. místo Michaela Valášková littlekadet
7. místo Daniela Prokopová kadet -> ME
7. místo Aneta Hidvéghy senior -> ME
8. místo Johana Klubrtová littlekadet
9. místo Nicol Králová kadet -> ME
11. místo Lucinka Lánská kadet -> ME
11. místo Zuzana Mlezivová junior -> ME
16. místo Lucie Petrláková junior -> ME
24. místo Rebeca Langmajerová junior
27. místo Karolína Seibertová junior

Náchod - 14. května (IMA)

1. část sólo, mini týmy – postupová soutěž na MS 2017
1. místo Ptáčková, Michlová duo senior -> postup na MS
3. místo Králová, Holušková duo kadet -> postup na MS
3. místo Černá, Seibertová duo junior -> postup na MS
3. místo minitým kadet ->postup na MS
3. místo minitým junior -> postup na MS
3. místo minitým senior -> postup na MS
5. místo MIX mini senior -> postup na MS
6. místo Prokopová, Zbořilová duo kadet -> postup na ME
6. místo minitým junior-> postup na ME
7. místo Mlezivová, Fišerová, Langmajerová -> postup na ME
10. místo Tužilová, Chrobáková, Špliňová

Náchod - 13. května (IMA)

Dance tým zlato
Fitness tým junior stříbro
Fitness tým kadet bronz
Rio aerobic tým bronz
Roines aerobic tým Zorro bronz
Step fitness tým 4.místo

Hradec Králové - 8. května (1)Hradec Králové - 8. května (2)Hradec Králové - 8. května (3)

Aktuality
Od 9. července do 29. srpna probíhá cvičení pro ženy (jóga, pilates a pilates s rollery) dle prázdninového rozpisu

LETÁK ZDE
Kurzy pro děti budeme zahajovat opět od září, od 3. září budou probíhat v našem studiu Gym4you ukázkové lekce spojené se zápisem a ukázky vystoupení našich soutěžních choreografií
8. září se budeme prezentovat ve stánku na akci „Festival sportu“ v Jiráskových sadech, kde budeme mít i ukázkové cvičení pro příchozí děti,
10 – 16 hodin
Kompletní rozpis všech našich nových kurzů naleznete na našem webu
2. září
Lekce cvičení pro ženy budou formou kurzů opět probíhat také od 2. září
Těšit se děti mohou na nová klubová trička :-)
DARUJTE CVIČEBNÍ LEKCI NEBO KURZ DLE VÝBĚRU a v hodnotě dle Vašeho přání

Poukaz
Naši partneři
Facebook