Slavíme 20 let od založení klubu!
AEROBIC
CHEEKY CHEERKY
TANEC
JÓGA
YouTube AC Hip Hop

Úspěchy

Víkend 21. – 22. dubna opět v plném soutěžním nasazení 🙂

Praha soutěž fisaf fitness aerobic týmů III. VT, stříbrná medaile pro kadet fitness aerobic týmsoutěž Taneční skupina roku mistrovství Čech – kategorie cheerleaders a stříbro pro kadetky

22.duben Hradec Králové soutěž Mia dance festival semifinále, 1. místo mami tým Roines, 2.místo dance tým NYC, 3.místo aerobic tým Minnie, 3.místo dance tým Smile

Praha fisaf fitness aerobic týmy II. VT 6.místo pro junior fitness tým a soutěž Taneční skupina roku – mistrovství Čech a medaile pro junior i senior tým v kategorii cheerleaders

Praha - 21.-22. dubna (1)Praha - 21.-22. dubna (2)Praha - 21.-22. dubna (3)Praha - 21.-22. dubna (4)Praha - 21.-22. dubna (5)Praha - 21.-22. dubna (6)

2. místo step fitness tým,
2. místo kadet fitness tým,
3. místo junior fitness tým

Jičín - 15. dubna (1)Jičín - 15. dubna (2)Jičín - 15. dubna (3)

4. místo step fitness tým,
2. místo aerobic tým Minnie,
2. místo kadet fitness tým,
3. místo junior fitness tým

Praha - 14. dubna

1. místo Emma Králová
1. místo Lucie Hátlová
1. místo Nicol Králová
1. místo Romana Ptáčková
1. místo Elena Endrychová a Beata Beranová
1. místo minitým junior
2. místo Daniela Prokopová
2. místo Karolína Seibertová a Julie Černá
2. místo Elena Endrychová
3. místo Zuzana Mlezivová
3. místo Aneta Zbořilová a Daniela Prokopová

Olšany - 14. dubna

2. místo v kategorii kadet Kamila Halberštátová
2. místo v kategorii junior Adéla Pacáková
Obě dívky zároveň postoupily na semifinále Miss aerobic 2018

Železný Brod - 13. dubna

Mažoretkový sport, asociace IMA, kategorie sólo, mini týmy

1. místo tým senior POM POM
1. místo minitým senior
1. místo solo kadet Natálie Chrobáková
1. místo duo kadet N. Králová a L. Holušková
1. místo solo senior R. Ptáčková
2. místo duo junior A. Zbořilová a D. Prokopová
3. místo solo junior N. Dostálová
3. místo solo senior Z. Mlezivová
3. místo duo junior L. Lánská a L. Petrláková

1. místo duo littlekadet B E. Endrychová a B. Beranová
1. místo solo junior B Daniela Prokopová
2. místo solo littlekadet B Elena Endrychová
2. místo solo junior B Aneta Zbořilová

Chotěboř - 8. dubna

1.místo junior fitness aerobic tým
1.místo step fitness aerobic tým
2.místo kadet fitness aerobic tým

Nymburk - 25. března (1)Nymburk - 25. března (2)Nymburk - 25. března (3)

1. místo aerobic tým Minnie 8 – 10 let
1. místo dance tým NYC 14 – 16 let
3. místo dance tým Smile 8 – 10 let

Třebechovice - 24. března (1)Třebechovice - 24. března (2)Třebechovice - 24. března (3)Třebechovice - 24. března (4)

Aktuality
ZMĚNA V DOBĚ CVIČENÍ PRO ŽENY V DOBĚ JARNÍCH PRÁZDNIN

ÚTERÝ 26. A ČTVRTEK 28.2. SE NEKONÁ

Možnost náhrady na lekcích v pondělí a ve středu
od 19,05

(pondělí jóga-pilates, středa hathajóga)
V době jarních prázdnin se NEKONAJÍ tréninky pro děti
Cvičení maminek s dětmi
25. 2. se KONÁ
Kurzy pro maminky s dětmi – OBSAZENY – nové kurzy od dubna 2019, přihlášky info@gym4you.cz
Kurzy cvičení pro ženy na období únor až červen 2019 úterý + čtvrtek OBSAZENY, VOLNÁ MÍSTA v pondělí a středu
NOVÁ LEKCE od 4. února – JÓGA/PILATES s Lenkou, pondělky 19,05 – 20,05
v Gym4you
Těšit se děti mohou na nová klubová trička :-)
DARUJTE CVIČEBNÍ LEKCI NEBO KURZ DLE VÝBĚRU a v hodnotě dle Vašeho přání

Poukaz
Naši partneři
Facebook